[פרטים?]

מילת מפתח מדור: איפה הכי טוב

מהן הדוגמאות להיכן הטוב ביותר יכול להיות? מדוע זה חשוב לארגונים ואנשים מסוימים?

אל לנו לחשוב על כותבי הבינה המלאכותית האלה כתחליף לקופירייטרים אנושיים. הם פשוט מספקים סיוע לכותבי התוכן על ידי היפטרות מחסימת הכותבים ויצירת רעיונות תוכן בקנה מידה. היום, זה הפך להיות ממש קשה לעמוד בקצב של כל מה שאתה צריך לעשות בחייך, אז אפשר להבין מדוע יכול להיות כל כך קשה ליצור תוכן ללא עזרה מלאכותית.

כדי לענות על השאלה איפה הכי טוב, כל תעשייה או מגזר מרכזי מחשיבים את עצמם ככאלה: אתה יכול לקבל את ההשכלה הטובה ביותר ב-MIT. המשקה הטוב ביותר בסטארבקס. האנשים הכי טובים שצופים בגריניץ’ וילג’.

עם זאת, מה אתה חושב על ההפרכה הבאה? אם תכנית לימודים בעלת ערך רב לסטודנטים אומרת שאין מכללה אחת טובה מכולן אז זה מצדיק מדוע אין להשוות מכללות זו לזו על בסיס יוקרה ויוקרה בלבד? עם מחשבה זו בראש, אנחנו רק מנסים לענות על “היכן” חלק מהשאלה הכוללת, אבל חשוב לדעת שלאקדמיה יש הבדלים בתוכניות הלימודים, המיקום, היוקרה והערך הכלכלי אבל לא מציעה סטנדרטים מחמירים לטענה שהיא הכי טוב.

פרספקטיבה שונה זו מובילה אותנו לחשיבה ביקורתית רצינית לגבי האופן שבו אנו רואים את המציאות הנוכחית שלנו במיוחד לגבי מחלות חברתיות שלוקחות צורה כלכלית. יש טיעון בעד ראיית שתי השקפות המציאות הללו כבעל ערך

אנו חיים בעולם שבו משתמשים מחפשים כל הזמן את הטוב ביותר מהקטגוריה הרצויה להם. אל תדאג, ניתוח מסחר אלקטרוני יעשה את החיפוש עבורך.

כאשר קניות מקוונות ממשיכה להמריא בפופולריות, מעולם לא היה זמן חשוב יותר להפוך את העסק שלך להצלחה במסחר אלקטרוני.

השאלה היא מאיפה מתחילים? איך הופכים לשחקן מס’ 1 בנישה החדשה ביותר או בשם הידוע בתעשייה? לא תמיד קל למצוא את התשובה, אז אספנו כמה תובנות ממשווקים ויזמים מובילים.